Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Realizácie

Realizácie

Realizácie záhradných prác.

Okrem predaja záhradných doplnkov sa zaoberáme aj realizáciami. Naše mechanizačné vybavenie je zamerané na kompletnú úpravu pôdy pred pokládkou trávnikového koberca a siete proti krtkom. Samotnej realizácii predchádza obhliadka a zameranie pozemku, zhodnotenie náročnosti (čo všetko treba na pozemku vykovať, odburinenie, postrek, navážka, valcovanie.....), konzultácia so zákazníkom, následné nacenenie a samotná realizácia. Mame za sebou viac ako 200 či už menších, alebo väčších rodinných záhrad, ale aj verejných priestranstiev. Ročne kladieme okolo 10000m2 kobercového trávnika a sieťky proti krtkom. Pokládka koberca na priemernú záhradku 300-600m2 sa dá stihnúť za 1-2 dni v závislosti od náročnosti úprav terénu.

 

 

 

 

Realizácie závlahových systémov.

Okrem pokladania trávnikových kobercov sa zaoberáme aj montážou závlahových systémov. Montujeme prednostne automaticky závlahový systém od americkej spoločnosti HUNTER. Postup prac je podobný ako pri pokládke trávnika. Samotnej realizácii predchádza obhliadka, komunikácia so zákazníkom, vypracovanie, projektu a nacenenie. Všetky detaily si môžeme odkonzultovať buď telefonicky, alebo osobne. Pri realizácii používame špeciálnu mechanizáciu na vykop rýh, tzv. ryhovac, ktorý robí ryhu širokú 8-10 cm a hlbokú 20-30cm. Montáž závlahového systému na priemernú rodinnú záhradku  cca 300-600m2 vieme zvládnuť za jeden deň. Zabezpečujeme tiež zimný servis (zazimovanie) závlah, ako aj ich spúšťanie na začiatku sezóny.

 

 

 

Montáž robotických kosačiek Husqwarna.

Naša firma sprostredkuje montáž robotických kosačiek značky HUSQWARNA. Náš pracovník Vám podrobne vysvetli princípy fungovania kosačky, požadované podmienky pre montáž, vykoná natiahnutie vodiacich káblov a inštaláciu kosačky, ako aj zazimovanie kosačky a jej opätovné spustenie na jar.

 

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.